S radostí vás vítám na mých stránkách….

      A nyní něco o mě – určitě stačí jen vědět, že jsem vdaná, mám dceru Sandru a žiji s manželem v nádherném prostředí brdských lesů. Mnoho let se věnuji pomoci sobě i druhým. Vzhledem k mému silnému sociálnímu cítění- je to vlastně dané. A již dobře vím, že jsem na tuto cestu byla navedena svojí duší, při náročných zkouškách v mém životě.

      Absolvovala jsem před mnoha lety bezpočet seminářů pod vedením Ing. Andreje Dragomireckého a Míly Lukášové. A od té doby se odvíjí 15 let má praxe. Využívám v ní i znalosti (nejen) z psychologie, kterou mě – s mnoha dalšími učiteli - učil i malíř Ing. Zdeněk Hajný - před 30 lety. Dále jsem znalosti získávala absolvováním seminářů, jako je – Modrá Alfa, malování pravou hemisférou, malování mandal, práce s energií, meditace - relaxace, kontakty s anděly, přivtělené duše….. a na mnoha dalších kurzech z oblasti alternativních metod.

      Toto vše mi pomáhá k mému poznání a pochopení, abych těm, co ke mně najdou cestu, měla co nabídnout…. Přes padesát let mého života a zkušeností z mé práce, mě naučily, že i pouhé pohlazení, soucítění, obejmutí a úsměv, je velikou pomocí pro ty, kteří ji hledají….

       Žádná setkání totiž nejsou náhoda, a proto, ani to, že jste si otevřeli tyto mé stránky, není náhodou…

       A pokud mohu něco udělat, co potěší vaše srdce, co prosvětlí váš den a co pohladí vaši duši….. budu ráda….   a za vaši návštěvu s láskou všem děkuji : )

 

 

                                                                                                   Faixová Jana