Kniha návštěv

Pozdrav

Datum: 22.01.2021 | Vložil: Bohuna ( Brožíková) Šestáková

Ahoj Jani, našla jsem Tvoje stránky a začetla jsem se do nich. Jako malé "kamarádky"jsme měly jiná témata. Děláš moc dobrou činnost, vždycky jsi byla fajn a tak pokračuj. Pa,pa

Re: Pozdrav

Datum: 01.01.2022 | Vložil: Jana

Ahoj Bohunko. Předem - omlouvám se za opožděnou odpověď. Ale až nyní vyřizuji veškeré své resty.Ale - tak alespoň mám možnost popřát krásný nadcházející rok 22 a ať je plný zdraví, štěstí, lásky, pohody a spokojenosti. A nyní již můžu poděkovat za milou zprávu. Ano, tuto svoji práci mám mnoho let velice ráda a plně mě uspokojuje. A máš Bohunko pravdu - je to opravdu mnoho let co jsme byly malé holky a sousedily : ) Krásné období : ) Měj se hezky. Ahoj Jana

Pohlazení po duši

Datum: 08.08.2015 | Vložil: Marika

Dobrý den,
na Vaše stránky jsem došla "náhodou", když jsem hledala význam barev svíček. Velice se mi líbí, samozřejmě, že jsem nezůstala jen u nich. Určitě se budu na ně vracet, jsou přehledné, sympatické, stejně jako i Vy. Odkaz na ně (s Vaším dovolením) pošlu i synovi, který se začal věnovat pomoci sobě i druhým.
Přeji Vám hodně úspěchů a krásných dnů.

Re: Pohlazení po duši

Datum: 24.09.2015 | Vložil: Marika

Dobrý den paní Mariko. Jsem ráda, že jste na mých stránkách nalezla něco - co Vás zaujalo. A určitě souhlasím s tím, aby i Váš syn využíval tuto nabídku - jak pro svoji potřebu - tak pro pomoc druhým.Děkuji za Váš kladný ohlas. Mějte se pěkně. Zdraví J.F.

Krásné stránky

Datum: 01.02.2014 | Vložil: Marci Zvonilka

Dobré odpoledne paní Janičko,
chci Vám pochválit tyto Vaše stránky,jejich přehledné a vystihující provedení,které je mi velkým přínosem v počátcích mého hledání sama sebe.
Já jsem je objevila úplně ,,Náhodou,, - hledala jsem článek o mandalách.Dovedlo mě to až k Vám a úplně jsem užasla,že vidím v seznamu rubrik témata,která mě zajímají,co potřebuji posílit,co se naučit.S dovolením budu Vaše stránky pročítat a čerpat z nich informace.Děkuji Vám za to,že pomáháte ostatním,co to chtějí.Krásné zimní dny přeje Marcela.

Re: Krásné stránky

Datum: 01.02.2014 | Vložil: poděkování

Přeji paní Marcelko hezký večer. Děkuji za pochvalu mých stránek. Věřím, že na nich najdete témata která Vás zaujmou a informace které potřebujete. Moc mě těší, že je má snaha předávat dlouholeté zkušenosti dál - využita! Mějte se pěkně a hezké počtení...... Jana F.

Zhodné meno

Datum: 01.09.2013 | Vložil: Emília Faixová

Vážená pani Faixová, zaujala ma zhoda mena tak, som si klikla na Vašu stránku. Veľmi sa mi páči,máte krásne videa a celkove výborna stránka, kde človek nájde pokoj a pookreje na duši. Ja pochádza z malej dedinky pod Vysokými Tatrami .K alternativnim metódam mám veľmi blízko, som absolventkou Sylvovej metody. Vždy si keď mi je smutno pozriem si Vašu stránku. S pozdravom Emília Faixová.

Re: Zhodné meno

Datum: 02.09.2013 | Vložil: Jana

Přeji Vám hezký večer paní Emílio. Jsem moc ráda, že se Vám mé stránky líbí a věřím, že si na nich i do budoucna budete nacházet něco zajímavého co Vás potěší nebo udělá radost.Do Tater pozdravuje jmenovkyně Faixová J.

vzpomínky

Datum: 23.08.2013 | Vložil: Renata Filipová Hynková

Milá Jani, je to mnoho let kdy jsme spolu bydlely v jednom pokoji a chodily do školy. Naše cesty se rozešli a po dlouhé době člověk rád vzpomíná na krásná léta. Bylo by moc fajn sejít se a drobet poklábosit jak šel čas. Jinak máš moc pěkné stránky a tvé aktivity jsou skoro schodné s aktivitami co dělám já. Také my to moc pomáhá a je to skvělá terapie. Ale to je na delší povídání. Když budeš mít chuť tak napiš. Nejsem to jenom já kdo by tš moc rád zase potkal. Renata

Pochvala

Datum: 26.08.2013 | Vložil: Jirka

Velice hezké stránky.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek