Kniha návštěv

Re: vzpomínky

Datum: 26.08.2013 | Vložil: Jana

Ahoj Renatko. To je moc pěkné si zavzpomínat na společná léta v životě a probrat co se za ten dlouhý čas událo : -) Budu ráda když Tě (vás) opět uvidím. Piš na faixovajana@seznam.cz a vše domluvíme....je to opravdu na delší povídání. Měj se pěkně a pozdravuj Katku. Hezký večer přeje Jana

výstava

Datum: 22.07.2013 | Vložil: Monika

Vážená paní Faixová,
chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za naprosto úžasnou výstavu obrazů v kostele v Chožově. Kázání paní farářky bylo naprosto výjimečné a úžasná atmosféra doprovodu hudby jen podtrhla všechny Vaše obrazy. . . Naprosto úžasný zážitek, doufám, že budete pořádat další podobné výstavy, velmi ráda se znovu zúčastním. Ze srdce děkuji Monika

Re: výstava

Datum: 23.07.2013 | Vložil: Jana

Hezký večer paní Moniko.Děkuji za Vaši účast na výstavě a jsem moc ráda, že splnila Vaše očekávání.A velice ráda Vás zvu na dneškem otevřenou další - koná se od 22.7. do 30.8. v galerii Chotilsko-informační centrum.Podrobnosti dodám na stránky.Mějte se pěkně a nashledanou J.F.

čajovna Louny

Datum: 16.02.2013 | Vložil: Monika (catrinn@centrum.cz)

Dobrý den,

děkuji Vám za nádhernou a úžasně poučnou přednášku, kterou jste nás poctila 15.2. 2013 v Lounech. A ještě jednou Vám děkuji za soukromý rozhovor o mé dceři Vikince (indigo dítě). Ještě večer jsem sedla k pc a hledala informace.
Mohla bych Vás ještě poprosit, rozdávala jste letáčky a na mě se bohužel nedostal černobílý obrázek (vypadající jako obličej). Mohla by jste mi prosím napsat odkaz na něj?
Vaši přednášku doporučuji všem, kdo již nechtějí chodit s klapkami na očích :-)

vše

Datum: 02.08.2012 | Vložil: miloslava

VÁŽENÁ PANÍ.SRDCE SE MI ZACHVĚLO U MODLIDEB,OBRAZŮ ....MNOHO ZDRAVÍ,ŠTĚSTÍ CELÉ RODINĚ. DĚKUJI .

Děkuji

Datum: 30.05.2012 | Vložil: Věra Jelínková

Dobrý den, vážená paní Faixová.
Máte úžasné stránky a já jsem se na nich ocitla, jak jste napsala v úvodu, ne náhodou. Až ze Slovenska přes Čechy se mi dostala do schránky Vaše "Mapa života". Ovšem v pdf. Jsem již letitá a přesto, že pc mi není cizí, nejsem žádný profík. Chtěla jsem tu mapu života předat dále, a to na www.strankyproseniory.cz, kam přispívám a také na Komunitu111, jejíž jsem členkou. Je to web VZP pojišťovny a když tam dám odkaz na Vaše stránky, tak se tady ženy určitě podívají. Pokud byste byla klientkou VZP můžete se také připojit, pokud již členkou Komunity111 nejste. Je to pro klientky VZP a pochopitelně když píšu členky, tak "chlapi" tam přístup nemají. Určitě zde načerpají hodně dobrého a tepla, které z Vašich stránek vyzařuje. Za to Vám chci poděkovat. Děkuji Vám, vážená paní Jano Faixová.

Re: Děkuji

Datum: 07.06.2012 | Vložil: Faixová

Přeji Vám hezký večer a velice mě těší, že se Vám líbí mé stránky. Jsou pro všechny bytůstky - i muže- kteří mají zájem o témata kterým se na svých stránkách věnuji a budu ráda - pokud zaujmou i další lidičky jako jste Vy.Děkuji Vám za hezkou zprávu a mějte se mocinky pěkně. S pozdravem Jana Faixová

RADOST

Datum: 30.11.2011 | Vložil: Slunicko

Přejeme hodně lásky

www.PRATELE-NEBE.CZ

díky

Datum: 27.11.2011 | Vložil: Jitka

Milá Janičko,jste to nejlepší co mne kdy potkalo a děkuji za to,že jsem Vás mohla potkat.Mě jste totálně převrátila život do dobra.Jen škoda,že jsem Vás nepotkala když mi bylo 18 let.Děkuji za všechno.

poděkování

Datum: 24.10.2011 | Vložil: Eva

moc pěkné stránky, děkuji andělům, že mi je pomohli najít, jen škoda, že paní Jana je tak vzdállená od mého bydliště.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek